Szukasz nowego mieszkania dla powiększającej się rodziny? Sprawdź mieszkania na Białołęce w Warszawie

Szukasz nowego mieszkania dla powiększającej się rodziny? Sprawdź mieszkania na Białołęce w Warszawie

Białołęka jest idealną dzielnicą dla rodzin z dziećmi. Dlaczego? O tym piszemy poniżej.

Warszawiacy określają Białołękę mianem zielonej dzielnicy. Lasy zajmują 12% jej powierzchni, a do tego jeszcze dochodzą liczne parki. Niemałym atutem, zwłaszcza dla fanów sportów wodnych, jest również bliskość Wisły i kanału Żerańskiego. Lokalna infrastruktura jest na tyle bogata, że mieszkańcy mają wszystko pod nosem: sklepy, przedszkola, szkoły, restauracje, obiekty rozrywkowe itd. Wszechobecna zieleń nie tylko podnosi walory estetyczne okolicy, ale również zapewnia przestrzeń do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Szukasz mieszkania na Białołęce? Wejdź na stronę http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/.

 

Inwestycje mieszkaniowe a infrastruktura

Deweloperzy chętnie inwestują w budowę mieszkań na Białołęce. Wystarczy rzucić okiem tutaj: http://www.nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/dzielnica/1/bialoleka/, by przekonać się, jak bogata jest oferta warszawskich firm deweloperskich. Powstają tu nie tylko nowe osiedla. Wzrostowi inwestycji mieszkaniowych towarzyszy prężny rozwój infrastruktury. W różnych miejscach wciąż przybywa dróg, którymi można dojechać do innych dzielnic stolicy. Jako że na Białołęce osiedlają się głównie rodziny z dziećmi, w okolicy mnożą się szkoły i przedszkola. Nie brakuje też sklepów i punktów usługowych.

 

Estetyka na najwyższym poziomie

Piękno i wyjątkowość Białołęki tylko po części opierają się na malowniczym, zielonym otoczeniu. Niemały udział w całościowym wrażeniu ma również miejscowa architektura. Jest to przestrzeń zabudowana nowoczesnymi, estetycznymi blokami. Nie znajdziecie tu starych przedwojennych kamienic czy komunistycznych mrówkowców. Dlatego jeśli jesteście zwolennikami nowoczesnych rozwiązań urbanistycznych, Białołęka będzie dla Was idealnym miejscem do zamieszkania.

 

Białołęka jest jedną z najpiękniejszych warszawskich dzielnic. Jeśli szukacie miejsca, które zapewni Wam życiowy komfort i przestrzeń do odpoczynku, a także będzie dobrze skomunikowane z innymi częściami stolicy, Białołęka spełni wszystkie Wasze oczekiwania.