Co ułatwi nam podróż z małym dzieckiem?

Co ułatwi nam podróż z małym dzieckiem?

Wybierasz się w podróż z małym dzieckiem? Koniecznie zabierz ze sobą poniższe akcesoria!

Daleka podróż z małym dzieckiem może wiązać się z licznymi trudnościami. Warto zawczasu przewidzieć ewentualne problemy i zaopatrzyć się w akcesoria, które ułatwią i uprzyjemnią wyjazd. Sprawdź, co może Wam się przydać.

 

Lusterko wsteczne do obserwacji dziecka

Dzięki takiemu lusterku będziesz miała swoją latorośl cały czas na oku. Ten gadżet zapewni Wam bezpieczeństwo i pozwoli ustrzec się niepożądanych sytuacji. Lusterko można umocować na przedniej szybie samochodu lub w dowolnym innym miejscu przy pomocy specjalnej przyssawki.

Organizer do samochodu z miejscem na tablet

Organizer do samochodu to bardzo przydatna rzecz. Można w nim pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria. Dobrej jakości organizery mają specjalną kieszonkę na tablet. Dzięki solidnym klamrom można zamieścić organizer na przednim siedzeniu, tak aby siedzące z tyłu dziecko mogło oglądać na tablecie swoje ulubione kreskówki. W organizerze znajdzie się też miejsce na termos, butelkę, kubeczek, zabawki, a także wiele innych gadżetów, które mogą się przydać w trasie.

Poduszko-kocyk

Bardzo użyteczne w podróży są takie akcesoria, które łączą w sobie cechy dwóch różnych przedmiotów. I tak np. w sklepach z asortymentem dziecięcym kupisz m. in. poduszko-kocyki, które można zarówno kłaść pod głowę, jak i się nimi przykrywać, w zależności od potrzeby. W sprzedaży dostępne są różne warianty kolorystyczne z rozmaitymi motywami (dominują oczywiście postacie z kreskówek).

 

Zagłówek

Twoja pociecha lubi zasypiać w foteliku? Kup jej specjalny zagłówek przeznaczony dla najmłodszych pasażerów. Zagłówki dla dzieci wyposażone są w kołnierz, który usztywnia kręgosłup i nie pozwala dziecku przybierać nienaturalnych, niezdrowych pozycji. Jest doskonałym podparciem dla głowy i pozwala się odpowiednio zrelaksować. W sklepach znajdziesz zagłówki w wielu różnych kolorach i wzorach. Wybierz taki, co do którego będziesz mieć pewność, że spodoba się Twojemu maluchowi.

 

Opisane powyżej drobiazgi zwiększają bezpieczeństwo i komfort podróży. Jeśli zależy Ci na zapewnieniu swojemu dziecku odpowiednich warunków w czasie jazdy, koniecznie zaopatrz się we wszystkie niezbędne akcesoria.

 

fot.  babyandtravel.pl